Apartamento 301
Apartamento 301 Piratuba med 2 sovrum erbjuder närhet till många sevärdheter, som Igreja Santa Catarina de Alexandria, som ligger ungefär 2 km bort. WiFi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.
Lägenheten ligger inom 12 minuters promenad från Piratuba Thermal Waters. Det tar 15 minuter till fots att nå Piratubas centrum. Inom 14 minuters promenad från den här lägenheten hittar du Aguas Termais Piratuba.
Apartamento 301 har ett komplett kök, med kylskåp och ugn.
- Lokala sevärdheter
- Parque da Cascata2682 km
- Aguas Termais Piratuba752 km
- Confissão Luterana no Brasil-kyrkan1075 km
- Praça Ferroviário1098 km
- Igreja Santa Catarina de Alexandria1005 km
- Santa Catarina-församlingen1041 km
- Parque Tres Pinheiros4572 km
- Piratuba Thermal Waters689 km
- Flygplatser
- Joacaba Flygplats70 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det till stadens centrum från Apartamento 301?
Det tar 15 minuters promenad från Apartamento 301 till stadens centrum. - ❓
Hur många gäster kan bo på Apartamento 301?
Upp till 6 gäster kan bo på Apartamento 301.